قوانین و مقررات


قوانین و مقررات خرید آنلاین از سامانه مصالح
خرید مصالح ساختمانی از سامانه مصالح بر مبنای آئین نامه ها، قوانین و مقررات موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.
استفاده از خدمات سامانه مصالح به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می گردد :
خدمات و محتویات این سامانه براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سامانه خدمات و مصالح ساختمانی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سامانه مصالح جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید بایداز بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید..
فروشگاه آنلاین مصالح به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.
ارتباط سامانه مصالح باکاربران از طریق masaleh.org@gmail.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، سامانه پیامکی و ...) برقرار می گردد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی مصالح باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
فروشگاه اینترنتی مصالح هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.
کاربران هنگام سفارش مصالح ساختمانی مورد نظر خود بایستی اطلاعات صحیح و کاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
مصالح کارت چیست ؟
یک کارت اعتباری اختصاصی است با امکان خرید از سایت مصالح که به عنوان کیف پول شما در سایت مصالح کاربرد دارد و با داشتن رمز دوم می توانید از درگاه بانکی سایت مصالح خرید اعتباری کنید و در موعد مقرر بدون کارمزد پرداخت کنید.